ZAVOLÁME VÁM
ZAVOLÁME VÁM

Zanechte nám na sebe kontakt!

Krkonoše

Ubytování v srdci Krkonoš 

Residence Post - apartmány Pec pod Sněžkou

Představte si krásná panoramata hor, vůni čerstvé kávy, úsměv na rtech svého blízkého, a to může být teprve začátek Vašeho dne v Peci pod Sněžkou. Dopřejte si komfortní ubytování v prostorných apartmánech Residence Post a Vaše sny o skvělé dovolené se promění ve skutečnost. Díky své poloze v největším lyžařském areálu v Česku, ve SkiResortu Černá hora - Pec je ideálním místem pro Vaši aktivní dovolenou v zimě i v létě.

V Residenci Post je k dispozici 19 apartmánů s moderním interiérem, které jsou komplexně vybavené pro váš komfortní pobyt v Krkonoších. Luxusní apartmány v Peci pod Sněžkou pro 2 až 8 osob disponují plně vybavenou kuchyní, pohodlnými postelemi, vlastní koupelnou a také dostatečným úložným prostorem. Samozřejmostí je terasa s posezením nabízející dechberoucí výhled na okolní krajinu Krkonošského národního parku.

Rezervujte přes Smartconcierge a získejte exkluzivní cenu a navíc k rezervaci i dárek v podobě slevového kupónu a welcome drinku. Nechte se hýčkat:-)

https://www.residence-post.cz/cs/ubytovani-pec-pod-snezkou/cenik/

Datum a čas tisku: 18.10.2021 13:10:50
Titulek: www.smartconcierge.cz
Zdroj: /sluzby/krkonose.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.