ZAVOLÁME VÁM
ZAVOLÁME VÁM

Zanechte nám na sebe kontakt!

Zdraví

uLékaře.cz

Každý člen získá kartu s unikátním kódem pro využití služby uLékaře.cz, kde je pro vás k dispozici 24/7 lékařská poradna. A to pro děti i pro dospělé. Zároveň vám služba pomůže najít lékaře, ketrý vás zdravotní problém vyřeší. 

 

Zdraví

Zdraví si za peníze nekoupíme, ale můžeme si alespoň zpříjemnit řešení zdravotních komplikací. Ve spolupráci se specializovanými klinikami nabízíme možnost využít zdravotní péči v režimu 24/7. Nebudete čekat dlouhé hodiny na poskytnutí zdravotní péče.

Partnerské lékařské služby - kliniky

Naše partnerské kliniky se o vás postarají v těchto oborech:

  • ORL
  • Kardiologie
  • Oční
  • Atd.


 

Doktor do domu

Nemáte se jak dostat k lékaři, není ve vašem okolí žádný praktický lékař, nebo vám váš zdravotní stav nedovoluje se k lékaři dostat? Napište nám a my Vám rádi a hlavně rychle zprostředkujeme návštěvu lékaře přímo u Vás doma.

 

Výživa a poradenství

Zdravý životní styl je v dnešní době jedno z nejdiskutovanějších témat. Chcete se i vy začít zdravě stravovat, ale nevíte jak a potřebujete pomoc odborníka? Zajistíme vám odbornou konzultaci prověřených specialistů, kteří Vám nejen poradí, ale dokonce Vám sestaví Váš jídelníček a pomůžou Vám vybudovat si lepší zdravý životní styl.

 

Můžete se také obrátit na online poradny lékáren, nebo přímo navštívit jejich prodejny.

Také můžete navšívit eshop zdravé výživy, se kterým vedeme spolupráci.

 

Datum a čas tisku: 03.07.2022 23:07:28
Titulek: www.smartconcierge.cz
Zdroj: /sluzby/zdravi.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.