ZAVOLÁME VÁM
ZAVOLÁME VÁM

Zanechte nám na sebe kontakt!

Broker Consulting

Broker consulting jsou konzultanti, kteří poskytují finanční a realitní služby fyzickým i právnickým osobám. Produktové portfolio je poskládáno z toho nejlepšího, co český finanční trh nabízí a jeho skladba jde napříč spektrem finančních institucí. To je zárukou objektivity poradenství. V oblasti financí stojí mezi stranou nabídky, kterou tvoří finanční instituce se svými produkty, a stranou poptávky, tvořenou klienty se svými potřebami, cíli a přáními. Jejich činnost spočívá ve zprostředkování vzájemně prospěšného obchodu mezi těmito stranami. Na straně nabídky provádíme důkladnou analýzu finančních produktů a klientům pak pomáháme hledat řešení, která jsou pro ně v dané životní etapě finančně smysluplné.Síla a výhoda spočívá v lepší vyjednávací pozici vzhledem k podmínkám, které klient od finanční instituce může získat. Vyzkoušejte, jaké to je mít k dispozici odborníka ve světě financí, investic a také realit.

Broker Consulting našim klientům poskytuje komplexní služby, které oceníte např.v případě pořízení nebo prodeje nemovitosti či rozhodování o možnosti investic. Kdykoliv budete potřebovat poradit v oblasti financí a realit, stačí se obrátit na Smartconcierge. Náš partner vám představí všechny optimální možnosti.

 

Datum a čas tisku: 25.06.2024 01:06:56
Titulek: www.smartconcierge.cz
Zdroj: /partner/broker-consulting.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.