ZAVOLÁME VÁM
ZAVOLÁME VÁM

Zanechte nám na sebe kontakt!

Jindřich Michálek

Osobní trenér

Přemýšlíte nad cvičením s osobním trenérem? To vůbec není špatný nápad! A my Vám rádi pomůžeme sehnat trenéra přesně podle vašich představ. Také Vám s trenérem domluvíme první hodinu tak, aby časově vyhovovala Vám, i jemu.

SMART CONCIERGE doporučuje :

Jindřich Michálek - osobní trenér 

"Kde je vůle, tam je cesta ", motto skromného a velice pokorného absolutního mistra světa v kulturistice a osobního trenéra s 20 letou praxí, Jindřicha Michálka @enriguemiquelito . Je nám potěšením vás informovat o opětovné možnosti rezervace tréninků. V kombinaci s tréninky vám Jindřich doporučí i vhodné a ověřené doplňky stravy, pro ty z vás, kteří nechcete do fitness center a máte raději soukromé hodiny pod vedením toho " nejpovolanějšího". Smart Concierge se zaměruje na přání klientů, které na první pohled vypadaji jako nemožné, ale rovněž na ověřené a kvalitní služby, naše partnery si pečlivě vybíráme. Jsme rádi, že spolupráce s Jindřichem Michálkem @enriguemiquelito trvá a tréninky tak máme možnost pro vás opět zajistit. Kromě redukce a formování postavy, vám tento zkušený trenér pomůže od bolesti zad z důsledku špatného životního stylu, zlepší vaši fyzickou a psychickou kondici a pro ty z vás, kteří se věnují sportu více, pomůže se silovým a kondičním tréninkem. Rezervace tréninků na info@smartconcierge.cz. Během cvičení vás čeká příjemné popovídání, zodpovězení všech dotazů a dle vašich aktuálních možností i hodina plná cviků. Vzhledem ke zvýšenému zájmu o služby tohoto trenéra, kontaktujte koordinátory o váš trénink včas.

Datum a čas tisku: 23.04.2024 09:04:52
Titulek: www.smartconcierge.cz
Zdroj: /partner/jindrich-michalek.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.