ZAVOLÁME VÁM
ZAVOLÁME VÁM

Zanechte nám na sebe kontakt!

Asistent na cesty

Chystáte se na soukromou nebo služební cestu do zahraničí? Vyřídíme pro Vás vše od A až po Z od salońku na letišti, asistenční služby po příletu, transferu z letiště až po služby průvodce či delegáta ve vaší cílové destinaci. V rámci spolupráce s partnerskými společnostmi zařídíme pro naše klienty v destinaci nadstandardní služby. 

 

Víza

Víza vyřizujeme v nejkratším možném termínu. Zprostředkujeme vám víza do celého světa. Stačí se obrátit na nás a předat potřebné podklady a vše ostatní již vyřídíme za vás.  

 

Pojištění

Pokud se vydáváte na cestu, doporučujeme si sjednat cestovní pojištění. Pro konkrétní nabídku napište destianci a počet dní na info@smartconcierge.cz nebo můžete pojištění sjednat sami na vybrat cestovní pojištění zde

 

Letenky

Cestujete služebně nebo soukromě? Zajistíme pro vás letenky do celého světa. Hlavní výhody rezervace letenky přes naši asistenční službu:

  • šetříme Váš čas, nejvýhodnější nabídku vyhledáme za Vás - porovnáme ceny z několika rezervačních systémů

  • při změně nebo zrušení letenky jsme Vám k dispozici a vyřídíme za vás eventuelní reklamaci a odškodnění

  • zařídíme doplňkové služby (salónek na letišti, transfer za zvýhodněnou cenu k letence, další zavazadlo, nadváha, pes/kočka na palubu, speciální jídlo apod.)

  • odbavíme vás dopředu za poplatek

  • do rezervace přidáme věrnostní program, aby se vám načítaly výhody letecké společnosti

Pokud si i přesto přejete letenku zarezervovat sami, doporučujeme naše partnerské stránky - rezervovat letenku

 

Služby českých i zahraničních průvodců u nás i v zahraničí

Plánujete cestu do zahraničí a chtěli byste proniknout do opravdové atmosféry destinace? Zajistíme pro vás lokální průvodce, kteří vás zasvědí do pravé atmosféry místa a ukáží vám skryté poklady města.

 

Asistence na letišti a letištní salónky

Svěřte se do rukou pracovníků letiště již před odletem a nechte se hýčkat doplňkovými službami. Zajistíme pro vás asistenci při odbavení, odletu i příletu nebo vstupy do letištních VIP salónků. 

Datum a čas tisku: 25.06.2024 01:06:59
Titulek: www.smartconcierge.cz
Zdroj: /sluzby/asistent-na-cesty-1.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.