ZAVOLÁME VÁM
ZAVOLÁME VÁM

Zanechte nám na sebe kontakt!

Dům a zahrada

Něco se vám doma pokazilo, nebo přestalo fungovat a nikdo si nevíte rady s tím, jak to opravit? Napište nám, co máte doma za problém a my vám obratem pošleme doporučení na nejlepší řemeslníky nebo opraváře ve vašem okolí, nebo pošleme kontakt na nejbližšího hodinového manžela ve vašem okolí.

 

Jednorázový i pravidelný úklid

Jste velmi pracovně vytížení a nestíháte úklid doma? Nebo máte natolik veliký dům, že by vám jeho úklid zabral celý den?

Rádi Vám pošleme kontakty jak na jednorázové uklízečky, tak na uklízečky pro pravidelný úklid, nebo nám stačí napsat, co vše si přejete zařídít a my to vyřešíme za vás.

Údržba zahrad

Líbí se vám krásné a upravené zahrady a chtěli byste, aby i vaše zahrada byla nádherná? Naše partnerské zadradnické frimy se o vaši zahradu postarají.

Bazény

Nevíte si rady při koupi nebo údržbě bazénu? Obraťte se na nás a my vám rádi doporučíme odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti.

 

Údržba domu

Každá nemovitost potřebuje udržovat, aby zůstala krásná ještě dlouhé roky. Potřebujete pomoci s údržbou domu? Doporučíme pro vaši nemovitost odbornou firmu, která zajistí, aby bylo vše v maximálním pořádku.

Facility management

Facility management zahrnuje zajištění a rozvoj infrastruktury a služeb, které podporují hlavní procesy organizace. Zahrnuje správu budov, správu infrastruktury organizace, nákup podpůrných služeb a celkové slaďování pracovního prostředí organizace. Pro potřeby našich klientů zařídíme službu, které vám pomůže při pronajímání nemovitostí a s tím spojených činností. 

Nakupovat do domu můžete také u partnerských společností:

Siko - koupelny a vybavení do koupelen

 

 

 

Dekorace do bytu

 

 

 

 

 

 

Datum a čas tisku: 23.04.2024 09:04:07
Titulek: www.smartconcierge.cz
Zdroj: /sluzby/dum-a-zahrada.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.