ZAVOLÁME VÁM
ZAVOLÁME VÁM

Zanechte nám na sebe kontakt!

Finance a poradentsví

Finance

V rámci spolupráce s jednou z největších finančních skupin v České republice a na Slovensku umíme nabídnout finanční i investiční produkty pro každého klienta. Nevyznáte se v investicích, ale rádi byste investovali volné prostředky do investičních produktů nebo komodit? Zajistíme vám setkání se specialistou podle vašich požadavků. 

 

Právní poradenství

Zajistíme právní konzultace ve všech právních odvětvích. Naše partnesrké právní a advokátní kanceláře zanalyzují řešení vaší situace na úvodní konzultaci zdarma. Následné řešení kauzy bude probíhat za cenově výhodnějších sazeb. Naše partnerské kanceláře s hodnotí aktuální kaluzu a nabídnou vám optimální řešení.

 

Notáři a soudní znalci

Koordinátorři Smartconcierge vám rádi zajistí notářské služby a v případě potřeby i na základě plné moci pro vás úřední záležitosti vyřídí. ovněž pro vás zajistíme služby soudních znalců v různých oborech.

 

Překladatelé

Profesionální překladatelské služby v mnoha jazycích pro vás za zvýhodněných podmínek zajistí naše partenrské překladatelské agentury. Rádi pro vás zařídíme v případě potřeby expresní vyřízení překladu.

Účetnictví, daně a audity

Máte firmu nebo začínáte s podnikáním a nevíte si rady, co vše je potřeba pro správné založení a chod firmy, obraťte se na nás. Doporučíme vám odborníky specializující se na daňové a účetní aspekty podníkání. Naše partnerské firmy pro váš podnik doporučí optimální variantu vedení účetnictví a daňového poradenství.

 

Organizace prodeje a odhad nemovitosti 

Plánujete prodat nemovitost a chtěli byste získat co nejvyšší možnou prodejní cenu a ušetřit na poplatcích za zprostředkování, využijte služeb našich partnerů, kteří vám uštří čas a získají pro vás vyšší částku za prodej nemovitosti. 

 

Provozovna a sklady

Založení společnosti s sebou často nese nutnost využití nejen kancelářských prostor, ale také zajištění prostoru pro skladování produktů či otevření provozovny, která slouží primárně pro veřejnost.

-        Vyhledání vhodného prostoru pro provozovnu

-        Zajištění polepení výlohy 

-        Vybavení kanceláře na míru

-        v případě potřeby návrh interiérového designéra

 

Facility management

Pro zajištění chodu např.pronajímaných prostor doporučíme společnosti, které se primárně zabývají správou nemovitostí a jsou v oboru jedny nejprofesionálnějších.

 

Úklid objektů

Ve spolupráci s precizními úklidovými firmami dodáme profesionály, kteří se budou starat o čistotu vaší nemovitosti, kanceláře, provozovny či skladu.

 

Vozový park - finanční nebo operativní leasing

Výběr vhodného vozidla pro osobní nebo firemní účely svěřte do rukou specialistům. Naši partneři vám poradí, zdali se pro váš konkrétní požadavek více vyplatí operativní nebo finanční leasing a zároveň pomohou s výběrem vozidla. Vzhledem ke  vzájemné spolupráci umí nabídnout více než konkurenceschopnou cenu, mají přehled o slevách a propagačních akcích jednotlivých prodejců a jsou schopni zajistit komplexní řešení požadavku na nákup vozu či pořízení vozového parku.

 

HR podpora

Zaměstnanci společností jsou ti, kteří by měli spoluvytvářet tvář společnosti. Dodržují pravidla firemní kultury, jsou speciálně vyškoleni pro jednání se zákazníkem a pokud jsou spokojeni, jsou pro společnost velkým přínosem. Spokojenost zaměstnanců lze podporovat benefity či speciálními slevami u partnerů. Rádi pro vaší společnost zajistíme ten správný program benefitů tak, aby byly vaši zaměstnanci spokojený. Zároveň také spolupracujeme s personálními agenturami, které vám zajistí pracovníky v případě nedostatku

 

Datum a čas tisku: 23.04.2024 09:04:57
Titulek: www.smartconcierge.cz
Zdroj: /sluzby/finance-a-poradentsvi.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.