ZAVOLÁME VÁM
ZAVOLÁME VÁM

Zanechte nám na sebe kontakt!

Letenky

Cestujete služebně nebo soukromě? Zajistíme pro Vás servis spojený se zakoupením letenek. Porovnáním nabídky letenek od více poskytovatelů získáte aktuální výhodnou nabídku na trhu letenek. Ušetříme váš čas a nabídneme možnosti dle zadaných požadavků klienta. Hlavní výhody rezervace letenky přes asistenční službu:

  • šetříme Váš čas, nejvýhodnější nabídku vyhledáme za Vás - porovnáme ceny z několika rezervačních systémů

  • při změně nebo zrušení letenky jsme Vám k dispozici, vyřídíme za vás eventuelní kompenzace za zrušení nebo zpoždění letu

  • zařídíme doplňkové služby (salónek na letišti, transfer za zvýhodněnou cenu k letence, další zavazadlo, nadváha, pes/kočka na palubu, speciální jídlo apod.)

  • odbavíme vás dopředu za poplatek

  • do rezervace přidáme věrnostní program, aby se vám načítaly výhody letecké společnosti

 

Pokud si i přesto přejete letenku zarezervovat sami, doporučujeme naše partnerské stránky. rezervovat letenku

letenky low cost a low fare dopravců  ● letenky do ekonomické třídy  ● letenky do premium economy třídy ● letenky do business třídy ● ltenky do first class ● změny letenek ● doplňkové služby

Air Malta - specialsta na ostrov Malta

Iberia - specialista na Španělsko a Jižní Ameriku

Iberia Express - specialista na Španělsko a španělské ostrovy, low cost dopravce

 

Qatar airways - doporučujeme na lety do Asie, přestup v katarském hlavním městě Doha je velmi komfortní a rychlý, letadla Qatar airways jsou nová, velmi pohodlá a servis služeb na palubě i celkové odbavení letu doklesluje velmi příjemný zážitek z cestování.

Datum a čas tisku: 25.06.2024 02:06:27
Titulek: www.smartconcierge.cz
Zdroj: /sluzby/letenky-1.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.