ZAVOLÁME VÁM
ZAVOLÁME VÁM

Zanechte nám na sebe kontakt!

O nás

Smartconcierge zajišťuje služby v oblasti volného času, cestování, životního stylu, umění, zkrátka všech oblastí, které si představíte. Čas je to nejcennější, co máme. Věnujte jej proto příjemným aktivitám a vše ostatní nechte na nás. 

info@smartconcierge.cz

 

Lifestyle management je budoucností. Cokoliv pro vás není atraktivní na řešení s radostí vyřešíme za vás. Požadavek zadáte našim koordinátorům a zanedlouho vám bude zaslána zpracovaná nabídka. Ať už se jedná o zajištění vstupenek na sportovní a kulturní akce, rezervaci ubytování, zprostředkování úklidu nebo vyřízení cesty, na vše jsme připraveni. Spolupracujeme s prověřenými dodavateli, proto víme, koho vám doporučujeme. Spolehněte se na nás.

Nejčastější služby, které zajišťujeme:

  • rezervace letenek, ubytování 
  • zajištění vstupenek na sportovní a kulturní akce
  • vyřízení víz
  • zajištění zájezdů
  • rezervace v restauracích

 

Obraťe se na naše koordinátory a vyzkoušejte si lifestyle službu budoucnosti.  Nově jako služba pro rodiny - rodinná asistentka.


PŘÍMO NA MÍRU
Vždy se přizpůsobí Vašim specifickým zájmům a potřebám. Službu nemusíte využívat pouze osobně, ale také pro potřeby své rodiny, přátel a obchodních partnerů.

NEZÁVISLOST
Všechna doporučení se opírají o letité zkušenosti a znalosti a nejsou motivována žádným finančním prospěchem.
Na rozdíl od externích agentur tato služba nenabízí řešení požadavku podle toho, kde získá provizi nebo kde má dopředu nasmlouvanou kapacitu. Cílem je výhradně Vaše maximální spokojenost.
 

DISKRÉTNÍ
Nesděluje žádné informace získané v komunikaci s Vámi třetím stranám, s výjimkou údajů nutných při komunikaci s dodavateli při provádění rezervací a plateb.

VYMYSLÍME ZA VÁS

Snaží se uspokojit přání klienta za pomoci všech dostupných prostředků, je ochotná vždy vyzkoušet a nabídnout existující varianty a vytvořit i ty, které zatím neexistují. Nenechá se odradit měnícími se požadavky klienta a je schopná vyhledávat a vytvářet neotřelá řešení.

ŠETŘÍ ČAS
Přenechte hledání, vybírání, rezervování, potvrzování, telefonování, vymýšlení, zařizování nebo porovnávání nabídek nám a věnujte se zábavnějším činnostem.

Datum a čas tisku: 23.04.2024 09:04:07
Titulek: www.smartconcierge.cz
Zdroj: /sluzby/o-nas.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.