ZAVOLÁME VÁM
ZAVOLÁME VÁM

Zanechte nám na sebe kontakt!

Osobní trenér

Osobní trenér

Přemýšlíte nad cvičením s osobním trenérem? Ve velké nabídce se člověk sám často ztratí. 

Můžete si vybrat z varianty chození s trenérem ven, do fitness centra nebo je i možné, aby vás trenér trénoval u vás doma. Záleží zkrátka, co komu vyhovuje nejvíce.

 

SMART CONCIERGE doporučuje:

Jindřich Michálek - osobní trenér 

"Kde je vůle, tam je cesta ", motto skromného a velice pokorného absolutního mistra světa v kulturistice a osobního trenéra s 20 letou praxí, Jindřicha Michálka @enriguemiquelito.

Je nám potěšením vás informovat o opětovné možnosti rezervace tréninků. V kombinaci s tréninky vám Jindřich doporučí i vhodné a ověřené doplňky stravy, pro ty z vás, kteří nechcete do fitness center a máte raději soukromé hodiny pod vedením toho " nejpovolanějšího".

Smart Concierge se zaměruje na přání klientů, které na první pohled vypadaji jako nemožné, ale rovněž na ověřené a kvalitní služby, naše partnery si pečlivě vybíráme. Jsme rádi, že spolupráce s Jindřichem Michálkem trvá a tréninky tak máme možnost pro vás opět zajistit.

Kromě redukce a formování postavy, vám tento zkušený trenér pomůže od bolesti zad, zlepší vaši fyzickou a psychickou kondici a pro ty z vás, kteří se věnují sportu více, pomůže se silovým a kondičním tréninkem.

Rezervace tréninků na info@smartconcierge.cz. Během cvičení vás čeká příjemné popovídání, zodpovězení všech dotazů a dle vašich aktuálních možností i hodina plná cviků.

 

 

Datum a čas tisku: 25.06.2024 02:06:15
Titulek: www.smartconcierge.cz
Zdroj: /sluzby/osobni-trener.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.