ZAVOLÁME VÁM
ZAVOLÁME VÁM

Zanechte nám na sebe kontakt!

Restaurace

Restaurace

Přejete si večeři v restauraci, ale nezvládáte si zarezervovat místo? Moc rádi to vyřídíme za Vás. Stačí nám jen napsat, kde se vaše oblíbená restaurace nachází a kdy si přejete Vaše místo rezervovat a my zbytek zařídíme za Vás.
 

Kavárny

Nevíte, kam zajít na dobrou kávu, nebo hledáte nějaké příjemné prostory na posezení s přáteli? Tady máte pár tipů:

 

Catering

Sháníte catering pro různé akce? Naše partnerské cateringové společnosti Vám zařídí občerstvení přesně podle Vašich představ! Stačí nám jen napsat, a my Vám pošleme kontakt, nebo napište, co přesně potřebujete, jak si to celé přestavujete atd., a my vše zařídíme za Vás.
 

Kurzy vaření

Sháníte nějaký vhodný dárek v podobě kurzu vaření, nebo byste se i Vy sami rádi něco přiučili? Seženeme a zajistíme Vám přesně takový kurz, jaký si budete přát. Budete si moct vybrat, jaký typ kuchyně se chcete naučit vařit a určitě to bude velice přínosný kurz, který uplatníte i v praxi.

 

Dovoz vín + sommeliéři

Máte rádi víno, nebo chcete někoho vínem obdarovat? Není problém, napište nám a my Vám pošleme kontakt.

Máte zájem, nebo chcete někomu darovat degustaci vína se sommeliérem? V tom případě jste u nás správně! Rádi Vám pomůžeme vybrat toho nejlepšího sommeliéra a společně se také domluvíme na termínu degustace.

 

 

Datum a čas tisku: 23.04.2024 09:04:39
Titulek: www.smartconcierge.cz
Zdroj: /sluzby/restaurace.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.