ZAVOLÁME VÁM
ZAVOLÁME VÁM

Zanechte nám na sebe kontakt!

Výlety

Výlety

Máte velkou rodinu, ale nevíte si rady, kam vyrazit na výlet? Máte strach, že když vyberete nějaký výlet pro vaše mladší děti, tak se ti starší budou nudit, nebo naopak? V tom případě nemějte strach, tady jste na správné adrese a my Vám s tím moc rádi pomůžeme.


Jednodenní, či vícedenní výlety v létě

Přijde Vám škoda trávit tak krásné letní dny jen doma a na zahradě? Sháníte nějaký jednodenní, nebo vícedenní výlet?

 

U nás si můžete vybrat např. z těchto odvětví:

Výlety zaměřené na pobyty v přírodě/venkovní aktivity

 • Navštivte nejrůznější zoologické zahrady, minifarmy či safari, navštivte různé lanové centra, stezky korunami stromů nebo bobové dráhy a zažijte krásný den v přírodě.

Výlety zaměřené na historii a kulturu

Zprostředkujeme Vám výlet, ať už jednodenní, nebo vícedenní na různé památky, zámky nebo hrady a zajistíme Vám ubytování, ať už přímo v areálu hradu, či zámku, nebo v turistické chatce, či v penzionu nebo hotelu.

Výlety dle vlastní představy

 • Řekněte nám, jak by měl Váš ideální výlet vypadat a my Vám ho s radostí pomůžeme zprostředkovatJednodenní, či vícedenní výlety v zimě

Nebaví Vás, i přes mrazivé počasí za okny, jen lenivět doma a nevíte si rady, kam vyrazit na výlet, ať už na jeden den, nebo třeba na prodloužený víkend? I s tímto vám  moc rádi pomůžeme.

 • Vadí vám zima, která zrovna venku panuje, ale i přes to se snažíte sehnat nějakou vnitřní aktivitu, se kterou se zabaví celá rodina? Tak to tu pro Vás máme pár tipů:

  • Navštivte nejrůznější aquaparky, kde si zábavu najde nejstarší, i nejmladší člen vaší rodiny a zažijte den plný zábavy.

 

 • Pokud chcete výlet na více dní, tak jsou pro Vás termály jistě to pravé! Zažijte relax, ale i zábavu společně se svojí rodinou.

 • Nebo máte jiné přání a představy? Napište nám a my Vám pomůžeme Vaše představy zrealizovat!
 • Jste naopak milovník zimy a Váš jednodenní, či vícedenní výlet by se měl rozhodně pohybovat v oblasti sněhu a hor? I tohle Vám moc rádi zařídíme. Nabízíme mnoho variant, jako je např.:

  • Jednodenní výlety do skiareálů, kde nemusíte jen lyžovat, ale můžete se zúčastnit např. různých zábavných programů, které skiareál pořádá.

  • Vícedenní výlety můžete podniknout buď do hotelů, které jsou přímo u skiareálu, nebo můžete zažít dobrodružství v pronajatém domečku v horách a podnikat odtud všelijaké výlety.

 

 


 

 

Datum a čas tisku: 25.06.2024 00:06:47
Titulek: www.smartconcierge.cz
Zdroj: /sluzby/vylety.html
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.