ZAVOLÁME VÁM
ZAVOLÁME VÁM

Zanechte nám na sebe kontakt!

Rodinná asistentka

Vaše rodinná asistentka
Vaše rodinná asistentka

Ulehčení řešení problémů pro všechny členy rodiny. 

Pro řešení každé situace je tu vaše rodinná asistentka. Stačí mít uložený jediný kontakt a jen si užívat pohodlí, které vám tato služba přinese. Běžně fungujeme na všech komunikačních kanálech včetně WhtasApp a Messengeru.

Více ke členství zde

 

Vyzkoušejte službu rodinné asistentky a uvidíte sami, že při aktivním využívání služby se vám investovaný poplatek vrátí a to mnohdy i několikanásobně. Navíc získáte čas pro sebe, svou rodinu a přátele.

 

SILVER SMART CONCIERGE - RODINNÁ ASISTENTKA SMART SILVER

  • Provozní doba pondělí až pátek, od 9.00 do 20.00 hod 

  • Maximální počet požadavků a časové náročnosti  v průběhu 1 měsíce – max. 20 nebo 1680 min

  • digitální karta Rodinná asistentka SILVER

  • SLEVA - NYNÍ 2.990 Kč/měsíc*    

 

GOLD SMART CONCIERGE - RODINNÁ ASISTENTKA SMART GOLD

  • Provozní doba pondělí až neděle, od 9.00 do 20.00 hod 

  • Maximální počet požadavků a časové náročnosti  v průběhu 1 měsíce – max. 25 nebo 2100 min

  • digitální karta Rodinná asistentka GOLD

  • SLEVA - NYNÍ 3.990 Kč/měsíc*    

 

*​Budete přesměrování na náš partnerský eshop Crew shop pro zakoupení produktu. Pokud se klient rozhodne ukončit využívání služby rodinná asistentka, prosíme o zaslání emailu s informací o konci využívání služby ke konkrétnímu datu. Všechny výhody využívání členství jsou v takovém případě ukončeny k datu posledního aktivního dne již zaplaceného členství.

 

Přehledný ceník služby Rodinná asistentka s přehledem slev u jednotlivých úrovní členství. Ke stažení digitální karta u všech úrovní člentsví. 

Chcete vidět,jak digitální karta vypadá? Stáhněte si naši ukázkovou zákaznickou kartu ZDE

 

U členství získáváte:

- osobní asistentku pro řešení vašich požadavků

- službu může využívat celá rodina

- online lékařskou podporu 24/7,

- výraznou slevu na zajištění péče pro seniory (spolupráce s www.chytrapece.cz),

- slevy na nákupy zařízení Apple (Macbook, iphone, ipad ...)

- slevu na VIP concierge balíček na koncerty a sportovní akce pořádané v pražské O2 aréně (informace a přehled akcí zde)

- slevy u dodavatele luxusního nábytků a designových produktů Kartell (www.kartell.cz)

- kvalitní právní služby za zvýhodněné ceny

- hodnotový voucher na dovolenou - spolupráce se Smartholidays (www.smartholidays.cz)

- služby www.opravarna.cz s výraznou slevou (www.opravarna.cz)

 

Co za vás vyřídíme?

- úklid domácnosti

- doučování dětí

- objednání na kroužky, kosmetické služby, ke kadeřníkovi, holiči

- zajištění řidiče (doprava dětí do školy, rodičů na schůzky atd.)

- úspořádání oslav

- zajištění volnočasových aktivit ( např. objednání do restaurace, zajištění výletu, dovolené)

- vyřízení oprav

- zprostředkování výhodnějších nákupů

- zprostředkování zahradníka a zahradnických prací

- zajištění výstavby bazenu, sauny, rekonstrukce bytu nebo domu

- zajištění pojištění osob i majetku, investice 

a mnoho dalšího*.

*pokud jsou objednaný produkt a služba placené, je nutné uhradit prodejní cenu. Není v ceně měsíčního poplatku za asistenční službu rodinné asistentky. Cena zahrnuje objednání a zařízení služby.

 

 

Jak služba funguje?

Zajistit zajímavý rodinný program se stává prioritou číslo jedna. Vymyslet ho je jedna věc, ale realizace bývá daleko náročnější. V době, kdy oba partneři pracují naplno, ale zároveň chtějí mít plnohodnotný soukromý život, stojí za zvážení využívání služby rodinná či osobní asistentka nebo jí podobné služby. Služba rodinná asistentka je službou pro náročné a zaměstnané klienty, kterým dokáže ušetřit mnoho energie a času a oni se pak mohou soustředit na pracovní záležitosti a užívat si volného času.

Rodinná asistentka za vás bude hlídat termíny narozenin ať již vašich blízkých či kolegů v práci, doporučí jaké dárky nakoupit nebo doveze automobil do servisu či myčky. Asistentku můžete za sebe vyslat i na úřad či ji pověřit vyřízením reklamace. Zabezpečí úklid domácnosti, postará se o zahradu nebo bude pečovat o domácí mazlíčky. Život s rodinnou asistentkou je jednodušší.

Za necelých pár tisíc korun má klient pomocí jediného telefonního čísla možnost výrazně zefektivnit organizaci svého času. Rodinná asistentka vyhledává na internetu tu nejlepší či nejpřijatelnější variantu pro klienta. A nemusí se jednat pouze o každodenní činnosti. Není výjimkou, že naše asistentky organizují rodinné oslavy nebo radí při nouzových situacích vzniklých při dovolených. Nestihnete letadlo, je hotel, který jste si vybrali plně obsazen nebo potřebujete tip na prověřenou restauraci? Není nic jednoduššího než zavolat nebo napsat na kontaktní číslo a asistentka začne pro vás vyhledávat nejpříhodnější alternativy.

Protože je služba rodinné asistentky poměrně luxusní, je důležité, aby se na začátku spolupráce klient i asistentka dokonale poznaly. Slouží k tomu prvotní schůzka, při které se jasně stanovují nejčastější požadavky. Asistentka si dělá obrázek o klientovi a snaží se ho maximálně poznat a odhadnout budoucí povahu spolupráce. Ideální je si na tuto schůzku rezervovat minimálně hodinu a více.  I díky tomu pak může asistentka doporučovat kulturní nebo sportovní události, které by si neměl klient rozhodně nechat ujít. Samozřejmostí je obstarání vstupenek.

Klient si s asistentkou stanovuje harmonogram jednotlivých kontaktů, schůzek nebo pravidelně se opakujících služeb. Jak často spolu budou komunikovat nebo kdo všechno služby rodinné asistentky bude moci využívat. Nejčastěji si manažeři pořizují službu rodinné asistentky pro sebe i pro svou partnerku. Jak službu využívat? Stačí jednoduše zavolat či napsat e-mail a rodinná asistentka začne na úkolu pracovat, případně vás bude kontaktovat zpět.

Pokud rodinnou asistentku nekontaktuje sám klient, jednou za stanovené období mu sama zavolá v určenou dobu a naplánuje s ním další služby a další postup.

Zkušenosti s využitím rodinné asistentky má mnoho vrcholných manažerů nebo i sportovců. Proud povinností neustává a vy na některé zapomínáte a některé vědomě ignororujete zkrátka proto, že už na ně nezbývá čas ani chuť. Občas manažerům pomůže zařídit potřebné firemní sekretářka, ale nemůže pokrýt vše. A ani to vlastně není její náplní práce. Službě rodinné asistentky často přezdívají „kouzelné sluchátko“. 

Služba rodinná asistentka se dá přirovnat k hotelovému servisu concierge, kdy lidé na pozici speciálního správce jsou zvyklí shánět svým zákazníkům prakticky cokoliv. Ti nejlepší z nich dokáží splnit i věci na první pohled nemožné. Navíc klientům ušetří čas. Pro získání maximálního užitku z této služby je nutné ji aktivně využívat.

Datum a čas tisku: 12.07.2024 21:07:18
Titulek: Rodinná asistentka Jsme tu pro vás
Zdroj: /rodinna-asistentka-1.html
NAPIŠTE NÁM
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.